כנס בשילוב יום כיף

יום כיף בשילוב כנס שלאחריו יום כיף בבריכה

מחפשים מקום אשר יוכל לענות על הצרכים שלכם ולספק לכם יום שלם גדוש בחוויות תחת קורת גג אחת? 'וילה נובה' יכולה לבנות עבורכם יום כזה אשר ישלב יום כיף בבריכה לצד כנס מקצועי המתאים לכל חברה או ארגון. אתם מוזמנים להגיע לוילה אשר מהווה פנינה מושלמת לאירועים במרכז הארץ ולראות בעצמכם.

 

 

הפקת כנס בוילה נובה

בין אם מדובר בהרמת כוסית בחברה בה אתם עובדים, אירוע משמעותי בארגון אותו אתם מייצגים או אולי השקת מוצר חדש של מיזם הסטארט אפ שלכם, תוכלו לערוך כנס מקצועי ברמה גבוהה וללא דופי בוילה נובה.

מתחם הוילה הפסטורלי והמרהיב מציג מדשאה רחבת ידיים לצד בריכה מזמינה בין עצי הדקל הגבוהים. ברגע שתיכנסו למתחם תוכלו להרגיש כאילו אתם נמצאים בוילה כפרית מפוארת בספרד וכך גם כל האורחים אשר צפויים להגיע.

תוכלו להתאים מראש את כל הציוד הנדרש עבור היום המיוחל, ולקרוא לאורחים שלכם מכל רחבי המדינה.

 

יום כיף בבריכה

אנחנו בטוחים שלאחר הכנס המקצועי שלכם, כלל האורחים ישמחו ליהנות מיום כיף בוילה נובה אשר יכול לכלול ארוחה, בר חוץ, עיסויים וכמובן, בריכה גדולה ומפוארת אשר תכיל את כל המשתתפים בברכה.

שימו לב להודיע לכל האורחים באירוע לא לשכוח להביא בגדי ים, כאשר מדובר בכנס, בגד ים הוא לא פריט שגרתי ומצוי. אצלנו בוילה נובה נעשה הכל כדי להבטיח את רמת האירוע ואת העובדה שלא יחסר לכל המשתתפים דבר. כאשר מדובר על אירועי בוטיק לקהל מצומצם, וילה נובה מקנה לכם הזדמנות פז ליהנות מיום קסום ובלתי נשכח אשר יעזור גם בגיבוש הקהל וישלב את כל האפשרויות אשר אפשר רק לחלום עליהם כאשר אנחנו מארגנים כנס מקצועי.

 

אתם מוזמנים להגיע לביקור כדי להתרשם מהמקום בעצמכם, הגן החבוי הזה במרכז המדינה יבטיח אירוע ללא רבב ממנו כל הנוגע בדבר יוכל ליהנות ולמצות עד תום. וילה נובה יכולה לענות על כל הדרישות והבקשות שלכם עבור המאורע שלכם,  רק אל תשכחו להביא את המצלמות, מדובר באירוע שלא תוכלו לשכוח בקלות!